Jastrzębia Góra: noclegi, imprezy, atrakcje i inne fajne informacje
wczasy rodzinne nad morzem

Atrakcje

Promenada Światowida w Jastrzębiej Górze

01-04-2011

Tętniący życiem deptak w sercu Jastrzębiej Góry skupiający wiele atrakcji.

Promenada Światowida w Jastrzębiej Górze to najbardziej tętniące życiem miejsce (poza plażą w słoneczne dni). W tym miejscu znajduję się fontanna wraz z kamienną płytą przedstawiającą Kaszëbsczé nótë, można spotkać śpiewających Indian z Ameryki Południowej, widowiskowo tańczących b-boyów, czy też prezentujących swe umiejętności innych ulicznych artystów (graficiarzy, muzyków, tancerzy z ogniem). Można się tu też zaopatrzyć w pamiątki, zjeść rybę - smażoną lub wędzoną, napić się zimnego piwa lub pograć w "cymbergraja" i inne automaty.

Przy końcu promenady można się udać zejściem na plaże lub podziwiać morze z Bulwaru Nadmorskiego (polecamy szczególnie zachody słońca). Od 2015 roku dostępne jest przejście koroną klifu do ulicy Słowackiego, gdzie można podziwiać nasz piękny Bałtyk.

 

pozostałe Atrakcje

Copyright (C) 2010-2021 by www.jastrzebia.org.pl

Projekt i wykonanie: www.demeco.pl

 
Serwis jastrzebia.org.pl jest poświęcony miejscowości Jastrzębia Góra. Miejscowośc jest znana jako popularny nadmorski kurort nad bałtykiem. Funkcjonuje tutaj wiele całorocznych obiektów gastronomiczny i hotelowych które w połączeniu ze wspaniałą lokalizacją są idealnym miejscem do wypoczynku. Jesteśmy lokalnym serwisem tworzonym w Jastrzębiej Górze dlatego też informacje o wydarzeniach, noclegach, imprezach czy atrakcjach są zawsze z pierwszej ręki.