Jastrzębia Góra: noclegi, imprezy, atrakcje i inne fajne informacje
wczasy rodzinne nad morzem

Aktualności

Zbiórka pieniędzy na zakup defibrylatorów AED

24-05-2014

Jeszcze tylko parę dni potrwa zbiórka na zakup trzech defibrylatorów AED. To urządzenie ratujące życie, podczas ciężkich zaburzeń pracy serca. Wykonana w ciągu 3 minut od utraty przytomności pozwala na przeżycie w 75% przypadków.

Celem zbiórki która potrwa do 30 maja 2014 jest zakup trzech takich urządzeń. Dwa z nich staną się elementami wyposażenia: OSP Jastrzębia Góra i OSP Karwia, które przy współpracy z Centrum Powiadamiania Ratunkowego (dzwoniąc np pod nr alarmowy 112) dotrą do miejsca zdarzenia w ciągu kilku minut od zgłoszenia. Trzecie urządzenie będzie znajdować się na terenie parafii we Władysławowie.

 

Zbiórka została zainaugurowana podczas festynu odpustowego w Jastrzębiej Górze 16 maja. Odbywa się będzie w formie dobrowolnych datków wrzucanych do zaplombowanych, ponumerowanych puszek, które znajdują się w wyznaczonych sklepach.

 

Organizatorem akcji społecznej Towarzystwo Miłośników Jastrzębiej Góry, przy współudziale kilkunastu podmiotów w tym: Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów we Władysławowie a także mieszkańców Władysławowa.

pozostałe aktualności

Copyright (C) 2010-2021 by www.jastrzebia.org.pl

Projekt i wykonanie: www.demeco.pl

 
Serwis jastrzebia.org.pl jest poświęcony miejscowości Jastrzębia Góra. Miejscowośc jest znana jako popularny nadmorski kurort nad bałtykiem. Funkcjonuje tutaj wiele całorocznych obiektów gastronomiczny i hotelowych które w połączeniu ze wspaniałą lokalizacją są idealnym miejscem do wypoczynku. Jesteśmy lokalnym serwisem tworzonym w Jastrzębiej Górze dlatego też informacje o wydarzeniach, noclegach, imprezach czy atrakcjach są zawsze z pierwszej ręki.