Jastrzębia Góra: noclegi, imprezy, atrakcje i inne fajne informacje
wczasy rodzinne nad morzem

Aktualności

Ekstrymalna Droga Krzyżowa z Jastrzębiej Góry na Hel

18-03-2015

Najdalej na północ wysunięta trasa Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w Polsce, prowadzić będzie wzdłuż Bałtyku, z kościoła św. Ignacego Loyoli w Jastrzębiej Górze do kościoła Bożego Ciała w Helu.

Dlaczego będzie ekstremalna?
 

  • ponieważ trasa będzie liczyła 49 km (w większości po piasku)
  • ponieważ będzie odbywała się nocą (27/28.03.2015)
  • ponieważ podczas drogi będzie obowiązywała reguła milczenia

 

Ekstremalna Droga Krzyżowa z Jastrzębiej Góry do Helu rozpoczyna się 27 marca 2015, o godz. 19.00, po mszy świętej odprawionej o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Jastrzębiej Górze (ul. Piastowska 14 ). Sztab Rejonu czynny będzie od godz. 16.00 (w salce przy kościele).

Ilustrowany opis trasy Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Jastrzębiej Góry do Helu (zawierający zdjęcia i kody QR poszczególnych Stacji oraz dedykowanych im rozważań). PDF

Szczegółowe informacje oraz zapisy: www.edk.popiasku.pl
Kontakt: edk@popiasku.pl, tel. 603 305 401

pozostałe aktualności

Copyright (C) 2010-2021 by www.jastrzebia.org.pl

Projekt i wykonanie: www.demeco.pl

 
Serwis jastrzebia.org.pl jest poświęcony miejscowości Jastrzębia Góra. Miejscowośc jest znana jako popularny nadmorski kurort nad bałtykiem. Funkcjonuje tutaj wiele całorocznych obiektów gastronomiczny i hotelowych które w połączeniu ze wspaniałą lokalizacją są idealnym miejscem do wypoczynku. Jesteśmy lokalnym serwisem tworzonym w Jastrzębiej Górze dlatego też informacje o wydarzeniach, noclegach, imprezach czy atrakcjach są zawsze z pierwszej ręki.