Jastrzębia Góra: noclegi, imprezy, atrakcje i inne fajne informacje
wczasy rodzinne nad morzem

Aktualności

Koniec roku szkolnego i nareszcie WAKACJE!

29-06-2012

Żegnaj szkoło, czas wakacji zacząć, a gdzie ? Oczywiście nad morzem w Jastrzębiej Górze. Wolne kwatery czekają na turystów, jednak trzeba się pospieszyć z rezerwacją noclegów bo to już ostatni dzwonek aby dostać coś w miare taniego i blisko morza.

Dla przebywających w Jastrzębiej Górze nasz serwis przygotował w tym roku pogląd z kamery na to co się dzieje u nas a dokładnie na Promenadzie Światowida. Na bierząco można podejrzeć czy świeci słońce lub pozdrowić rodzinę i znajomych którzy nie mają tyle szczęścia i są daleko w Polsce.

Dla uzytkowników portali społecznościowych zapraszamy do polubienia naszego profilu, będziemy także aktualizować informacje, wrzucać zdjęcia i inne fajne rzeczy ;)

pozostałe aktualności

Copyright (C) 2010-2021 by www.jastrzebia.org.pl

Projekt i wykonanie: www.demeco.pl

 
Serwis jastrzebia.org.pl jest poświęcony miejscowości Jastrzębia Góra. Miejscowośc jest znana jako popularny nadmorski kurort nad bałtykiem. Funkcjonuje tutaj wiele całorocznych obiektów gastronomiczny i hotelowych które w połączeniu ze wspaniałą lokalizacją są idealnym miejscem do wypoczynku. Jesteśmy lokalnym serwisem tworzonym w Jastrzębiej Górze dlatego też informacje o wydarzeniach, noclegach, imprezach czy atrakcjach są zawsze z pierwszej ręki.