Jastrzębia Góra: noclegi, imprezy, atrakcje i inne fajne informacje
wczasy rodzinne nad morzem

Aktualności

Ruszyliśmy !!!

18-05-2011

Tak jest, wystartowaliśmy z nowym serwisem turystycznym jastrzebia.org.pl. Noclegi, atrakcje i inne przydatne informacje - to hasło będzie nam towarzyszyć przy prowadzeniu Naszego portalu.

W serwisie można już znaleść:

  • atrakcje jakie można zastać w Jastrzębiej Górze,
  • fotogalerie z Naszej pięknej miejscowośći - na daną chwile tylko dwie ale gwarantujemy Wam że będziemy robić zdjęcia regularnie i w dużych ilościach.
  • plan miejscowości - mapka google na której niedługo będzie można zobaczyć przydatne punkty takie jak: apteki, sklepy, bankomaty itp.
  • informator - ważne i przydatne adresy i telefony.
  • baze noclegową - jesteśmy w trakcie tworzenia sprawdzonej i bogatej bazy obiektów noclegowych w Jastrzębiej Górze

 

O wszystkich nowościach będziecie informowani nabieżąco. Wszystkich chętnych do podjęcia współpracy z nami zapraszamy serdecznie.

 

Zespół serwisu jastrzebia.org.pl

pozostałe aktualności

Copyright (C) 2010-2021 by www.jastrzebia.org.pl

Projekt i wykonanie: www.demeco.pl

 
Serwis jastrzebia.org.pl jest poświęcony miejscowości Jastrzębia Góra. Miejscowośc jest znana jako popularny nadmorski kurort nad bałtykiem. Funkcjonuje tutaj wiele całorocznych obiektów gastronomiczny i hotelowych które w połączeniu ze wspaniałą lokalizacją są idealnym miejscem do wypoczynku. Jesteśmy lokalnym serwisem tworzonym w Jastrzębiej Górze dlatego też informacje o wydarzeniach, noclegach, imprezach czy atrakcjach są zawsze z pierwszej ręki.