Jastrzębia Góra: noclegi, imprezy, atrakcje i inne fajne informacje
wczasy rodzinne nad morzem

Aktualności

Odpust parafialny w Jastrzębiej Górze

20 maja odbył się odpust parafialny w Jastrzębiej Górze, w Uroczystość św. Andrzeja Boboli - Patrona Polski, który jest także patronem Jastrzębiej Góry. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. o godz. 18.00 po czym parafianie oraz goście rozpoczęli festyn. Ciekawostka festynu była licytacja starych tablic z nazwami ulic Jastrzębiej Góry.

20-05-2017zobacz więcej...

Nasz nowy kanał na youtubie

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na youtubie. Będziemy tam umieszczać filmy i filmiki naszej, a może nie tylko, produkcji.

19-02-2016zobacz więcej...

Paralotnie nad klifem w Jastrzębiej Górze

Niedawno powstałe przejście miedzy promenadą Światowida, a ulicą Słowackiego stało się nie tylko ulubionym miejscem spacerowiczów. Coraz cześciej można w tym miejscu spotkać paralotniarzy.

26-09-2015zobacz więcej...

Sobótka w Tupadłach - fotorelacja

27 czerwca odbyła się sobótka połączoną z otwarciem skweru rekreacyjnego. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

28-06-2015zobacz więcej...

Fotorelacja z Festynu Parafialnego

16 maja odbył się festyn parafialny z licznymi atrakcjami. Festynowi towarzyszyła miła atmosfera oraz smaczne poczęstunki które zapewnili lokalni sponsorzy.

02-06-2015zobacz więcej...

Ekstrymalna Droga Krzyżowa z Jastrzębiej Góry na Hel

Najdalej na północ wysunięta trasa Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w Polsce, prowadzić będzie wzdłuż Bałtyku, z kościoła św. Ignacego Loyoli w Jastrzębiej Górze do kościoła Bożego Ciała w Helu.

18-03-2015zobacz więcej...

Zbiórka pieniędzy na zakup defibrylatorów AED

Jeszcze tylko parę dni potrwa zbiórka na zakup trzech defibrylatorów AED. To urządzenie ratujące życie, podczas ciężkich zaburzeń pracy serca. Wykonana w ciągu 3 minut od utraty przytomności pozwala na przeżycie w 75% przypadków.

24-05-2014zobacz więcej...

Szeroka plaża w Jastrzębiej Górze

Dzięki refulacji brzegu morskiego wczasowicze w Jastrzębiej Górze będą mogli odpoczywać w tym sezonie na szerokiej, piaszczystej plaży. Kliknij czytaj więcej aby zobaczyć aktualne zdjęcia z plaży.

08-06-2013zobacz więcej...

Copyright (C) 2010-2021 by www.jastrzebia.org.pl

Projekt i wykonanie: www.demeco.pl

 
Serwis jastrzebia.org.pl jest poświęcony miejscowości Jastrzębia Góra. Miejscowośc jest znana jako popularny nadmorski kurort nad bałtykiem. Funkcjonuje tutaj wiele całorocznych obiektów gastronomiczny i hotelowych które w połączeniu ze wspaniałą lokalizacją są idealnym miejscem do wypoczynku. Jesteśmy lokalnym serwisem tworzonym w Jastrzębiej Górze dlatego też informacje o wydarzeniach, noclegach, imprezach czy atrakcjach są zawsze z pierwszej ręki.