Jastrzębia Góra: noclegi, imprezy, atrakcje i inne fajne informacje
wczasy rodzinne nad morzem

Aktualności

Pomysł na zagospodarowanie terenu przy Promenadzie Światowida

Mieszkańcy Jastrzębiej Góry chcą zagospodarować atrakcyjnie położony teren w cetrum miejscowości. Powstanie muszli koncetrowej było by doskonałym pomysłem na uatrakcyjnienie tego miejsca.

20-02-2013zobacz więcej...

Ferie 2013 w Gminie Władysławowo

Gmina Władysławowo przygotowała dla swoich uczniów bezpłatne zajęcia podczas ferii zimowych.

08-02-2013zobacz więcej...

Koniec roku szkolnego i nareszcie WAKACJE!

Żegnaj szkoło, czas wakacji zacząć, a gdzie ? Oczywiście nad morzem w Jastrzębiej Górze. Wolne kwatery czekają na turystów, jednak trzeba się pospieszyć z rezerwacją noclegów bo to już ostatni dzwonek aby dostać coś w miare taniego i blisko morza.

29-06-2012zobacz więcej...

Wiosna, udogodnienia i zmiany w serwisie

Miło nam poinformować że za oknem jest piękna słoneczna pogoda, a wraz z nią wprowadzamy nowe udogodnienia w serwisie. Już teraz można szybko dodać swój obiekt za pomocą formularza online. Zaaktualizowany został wstępnie kalendarz imprez i wydarzeń.

04-04-2012zobacz więcej...

Zagłosuj na Jastrzębie Góre !

Konkurs z okazji 100-lecia NIVEA POLSKA, firma ta ufunduje budowę 100 placów zabaw na terenie całej Polski. Zarejestruj się i zagłosuj na Jastrzębią Górę.

06-08-2011zobacz więcej...

KONKURS - Wygraj wycieczke dla 2 osób do trójmiasta

Jesteś lub będziesz w Jastrzębiej Górze, możesz wziąć udział w konkursie i pojechać na wycieczkę !

10-07-2011zobacz więcej...

Wydanie Specjalne Informatora Naszej Gminy RATUSZ

Komitet Organizacyjny obchodów 90 - lecia Jastrzębiej Góry i redakcja „Ratusza” przygotowałi z tej okazji specjalne wydanie bezpłatnego Informatora Samorządu Gminy Miasta Władysławowa

23-06-2011zobacz więcej...

Piękna słoneczna majowa pogoda - zdjęcia z plaży

Prawie nie przerwanie od świąt Wielkanocnych mamy wspaniałą pogodę. Może temperatura jest jeszcze nie taka jak byśmy chcieli ale słońca po dostatkiem

27-05-2011zobacz więcej...

Copyright (C) 2010-2021 by www.jastrzebia.org.pl

Projekt i wykonanie: www.demeco.pl

 
Serwis jastrzebia.org.pl jest poświęcony miejscowości Jastrzębia Góra. Miejscowośc jest znana jako popularny nadmorski kurort nad bałtykiem. Funkcjonuje tutaj wiele całorocznych obiektów gastronomiczny i hotelowych które w połączeniu ze wspaniałą lokalizacją są idealnym miejscem do wypoczynku. Jesteśmy lokalnym serwisem tworzonym w Jastrzębiej Górze dlatego też informacje o wydarzeniach, noclegach, imprezach czy atrakcjach są zawsze z pierwszej ręki.